Warta nagrodzona. Laur konsumenta 2019

Ubezpieczenia Warty kolejny rok z rzędu znalazły w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta. I miejsce i Złote Godło zostało przyznane Warcie w dwóch kategoriach Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia domu i mieszkań.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Ranking odpowiada na pytanie: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze na rynku. Badanie przeprowadzane jest na próbie co najmniej 1000 osób w każdej kategorii.

Wyniki Warty w zestawieniu z liczbą ankietowanych są imponujące.  Wyróżnione Złotym Godłem Ubezpieczenie na życie wygrało wynikiem 36% głosów, a Ubezpieczenia domu i mieszkań osiągnęło wynik 25% głosów, co również przełożyło się na przyznanie Złotego Godła. Wynika z tego, że co trzeci ankietowany spośród wszystkich ubezpieczeń życiowych wskazuje właśnie produkty Warty jako preferowanie. Co czwarty uczestnik ankiety wskazuje również na produkty Warty z grupy ubezpieczeń nieruchomości.

Kompleksowe ubezpieczenia na życie.

Warta posiada szeroką ofertę elastycznych ubezpieczeń na życie, które klient może dopasować do swoich potrzeb, dające gwarancję wsparcia finansowego w trudnych sytuacjach życiowych:

·         Warta Sposób na Raka – widząc rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie rodzinie finansowej ochrony w momencie pojawienia się choroby nowotworowej, Warta wprowadziła na rynek nowe, indywidualne ubezpieczenie – „Warta Sposób na Raka”. Zostało ono dopasowane do rzeczywistych potrzeb chorych na każdym etapie ich walki o powrót do zdrowia;

·         Warta Ochrona – to kompleksowe ubezpieczenie życia i zdrowia dla całej rodziny, które dzięki szerokiej ofercie umów dodatkowych z łatwością dopasowuje się do potrzeb klienta. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć kilka osób np. małżonka/partnera i dziecko.  Produkt dostępny także z bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia.

·         Warta dla Ciebie i Rodziny – gotowe pakiety ubezpieczeń, dopasowane do potrzeb rodzin, rodziców z dzieckiem, singli, par czy osób w wieku 55+.  Klient ma możliwość dopasowania zakresu ochrony do jego potrzeby ubezpieczeniowej poprzez wybór jednego z dostępnych  wariantów, które różnią się listą zdarzeń objętych ochroną, wysokością wypłacanych świadczeń oraz  składką.

·         Warta Posag  – to specjalny program skierowany do osób, którym zależy na zabezpieczaniu finansowej przyszłości dziecka. Zakres ubezpieczenia, tj. zdarzenia, w przypadku których zadziała polisa, wybierany jest indywidualnie. Umowa podstawowa zapewnia wypłatę dziecku określonej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia, a w razie śmierci rodzica / opiekuna przejęcie przez Wartę opłacania składki. W ramach opcji oferowana jest m.in. miesięczna renta posagowa dla dziecka w wysokości nawet 3000 zł.

Kompleksowe ubezpieczenie domu i mieszkania

Kompleksowe podejście do kwestii polisy mieszkaniowej odzwierciedla oferta Warty, której zakres obejmuje nie tylko ubezpieczenie majątku ale wielu aktywności związanych z codziennym życiem w domu i poza nim:

·         Twój Ogród – dla właścicieli domów i mieszkań z ogrodem, ubezpieczenie ogrodzenia, mebli ogrodowych, basenu, a także roślinności ogrodowej znajdującej się wokół domu;

·         Twój Rower – dla miłośników dwóch kółek, ubezpieczenie sprzętu rowerowego poza domem oraz szeroki pakiet assistance dla rowerzystów;

·         Twój Sprzęt – dla tych, którym zależy na ochronie przedmiotów, które mogą nosić przy sobie, ubezpieczenie obejmuje przenośny sprzęt elektroniczny, fotograficzny, muzyczny, medyczny i sportowy;

·         Twoje Finanse – dla dbających o bezpieczeństwo finansowe, ubezpieczenie zapewnia m.in zwrot opłat za media w sytuacji utraty prac czy ochronę finansową w przypadku nieuprawnionego użycia karty;

·         Pakiet Assistance – nieodłączny dodatek do ubezpieczeń zapewniający pomoc przy ewentualnych kłopotach związanych z domem czy mieszkaniem, ale również po nieszczęśliwym wypadku czy w trakcie choroby domowników.

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż