Na narty Warta Travel

Jak zadbać, by zimowe szaleństwa skończyły się dobrze?

Sezon zimowy w pełni, a amatorów narciarstwa nie brakuje. Jednak podczas zabawy na stoku nie trudno o wypadek. Tylko na przełomie 2017 i 2018 ratownicy TOPR interweniowali aż 2 tysiące razy. O ile w Polsce za pomoc ratowników nie zapłacimy, a pomoc medyczną pokryje ubezpieczenie NFZ, to za granicą taka niemiła przygoda może dodatkowo sporo kosztować.

Aby zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi i niespodziewanymi zdarzeniami za granicą wystarczy dobra polisa turystyczna.

Zawsze uważałem, że świetnie jeżdżę na nartach. Nigdy nie przydarzył mi się żaden wypadek, ani jeden stok nie stanowił wyzwania – mówi Pan Damian, klient Warty. – W grudniu wybraliśmy się z żoną w Alpy. Pierwszego dnia warunki na stoku były ciężkie, mało śniegu, za to sporo lodu. Nim się obejrzałem, wywróciłem się na pierwszej lepszej muldzie, uszkadzając więzadła w prawym kolanie. Ze stoku ratownicy zwieźli mnie do karetki. Karetka przewiozła mnie do najbliższej kliniki a tam oczywiście nogę wsadzili mi w ortezę.

Pan Damian na szczęście był ubezpieczony – jak dobrze, że żona przypomniała mi o wykupieniu ubezpieczenia, bo za wszystko zapłaciła Warta. zrodził się jeszcze jeden problem – opowiada Pan Damian – jak ja z tą ortezą wrócę do domu? Żona nie ma prawa jazdy, a ja zdecydowanie nie mogę prowadzić. Zadzwoniłem do Warty i zapytałem czy mogą mi jakoś pomóc. Nie mogłem uwierzyć , ale przysłali nam zastępczego kierowcę, który zawiózł nas i nasz samochód do domu. W życiu nigdzie nie wyjadę już bez ubezpieczenia!

Wiele z nas często organizuje wyjazd na ostatnią chwilę. Zakup lub wypożyczenie sprzętu narciarskiego, wymiana waluty, pakowanie, to tylko kilka przykładowych zadań, jakie musimy wykonać przed wyjazdem. W natłoku obowiązków nie trudno zapomnieć o ubezpieczeniu.

Właśnie dlatego polisa Warta Travel jest wyjątkowa. Ubezpieczenie działa już od momentu dokonania wpłaty. Wiele polis podróżnych działa dopiero od dnia następnego, a co jeśli zdarzy się nam coś zaraz za granicą w drodze do miejsca pobytu? –

Ochrona bagażu i nie tylko

Ubezpieczenie podróżne powinno być gwarantem udanego wyjazdu za granicę w wielu sytuacjach. Nie tylko turystycznie ale również gdy mamy w planach podjęcie tam pracy. Na pewno pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego, ratownictwa są najważniejsze , ale dopłacając zaledwie kilka lub kilkanaście złotych, klienci Warty mogą rozszerzyć ochronę również na bagaż. Ubezpieczenie takie obejmie nie tylko bagaż podręczny i dużą walizkę wypełnioną najpotrzebniejszymi w podróży przedmiotami , ale także cały sprzęt sportowy oraz elektroniczny, które mamy ze sobą.

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż