WARTA DLA CIEBIE I RODZINY W NOWEJ ODSŁONIE

Już 25.10 wprowadzamy do sprzedaży Nowy produkt WDCIR 3.0 dostosowany jeszcze bardziej do potrzeb i oczekiwań Klienta. Warta Dla Ciebie i Rodziny 3.0 to jeszcze lepsza personalizacja i pełniejsza ochrona adresowana do każdego, kto pragnie poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa.

Główne zmiany to :

  • nowe pakiety dodatkowe – większe kwoty świadczeń i szerszy zakres ochrony, dopasowane do indywidualnych potrzeb;
  • początek okresu ubezpieczenia – teraz to pierwszy dzień po wystawieniu wnioskopolisy, a ochrona ubezpieczeniowa – rozpoczyna się kolejnego dnia po wpłynięciu pierwszej składki (z uwzględnieniem karencji)
  • ulepszamy proces sprzedaży zdalnej. Klient będzie ma możliwość wyboru jednej z dwóch form potwierdzenia swojej tożsamości:
  1. Ankieta DOK – Klient załącza dokumenty potwierdzające jego tożsamość, który następnie weryfikuje nasz agent
  2. ID UFG – Klient weryfikuje się za pomocą Portalu UFG, jego dane zostają przekazane do systemu eAgent

Co musisz wiedzieć o ID UFG?

To bezpieczna usługa, świadczona drogą elektroniczną przy pomocy Portalu Internetowego Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Za pośrednictwem ID UFG możliwe jest przejście procesu weryfikacji tożsamości przez Ubezpieczającego w zdalnym procesie zawarcia umowy ubezpieczenia na życie. Taką możliwość daje m.in. Profil Zaufany

Krok po kroku…

  1. Klient w rozmowie z Wami wyraża zgodę na zawarcie umowy w trybie zdalnym.
  2. Następnie na wskazany adres e-mail Klient otrzymuje link do platformy Warta „eKlient”, do której loguje się swoim nr PESEL. Po zalogowaniu wybiera formę weryfikacji tożsamości: ID UFG i loguje się za pomocą jednego z dostępnych sposobów, wskazanych na stronie – np. Profil Zaufany, eDowód, bank.
  3. W ostatnim kroku Klient sprawdza, czy dane we wskazanym zakresie są prawidłowe i aktualne. Jeśli tak, Klient wyraża zgodę na ich udostępnienie do Warty w celu zawarcia umowy ubezpieczenia na życie.

Zobacz film:

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż