Warta Dla Ciebie i Rodziny ponownie najlepszym produktem wg konsumentów

Każdego roku w ramach Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich uczestnicy badania pytani są o najlepsze wg nich produkty w różnych kategoriach. Redakcja Forum Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, wybiera na podstawie tych opinii tytułowe Dobre Produkty. Właśnie dlatego nagroda jest dla nas tak ważna – to nie zdania na papierze świadczą o jakości, a opinie ludzi, którzy z naszego produktu Warta Dla Ciebie i Rodziny korzystają.

Warta Dla Ciebie i Rodziny jest dobre, bo jest dla każdego

Nagroda nie wzięła się znikąd – Polacy wybrali WDCiR z wielu powodów i zalet, które na pewno znacie. Szczególną cechą tego ubezpieczenia jest łatwość konfiguracji pod oczekiwania klienta.

  • Niezależnie, czy nasz klient jest singlem, ma dużą rodzinę, czy po prostu jest w związku – wybierze dla siebie wariant Warta Dla Ciebie i Rodziny.
  • Oferujemy nie tylko wypłatę pieniężną, ale również assistance medyczny, czyli pomoc specjalistów w wielu życiowych sytuacjach. Na liście świadczeń można znaleźć m.in. rehabilitację wraz z wypożyczeniem i transportem sprzętu rehabilitacyjnego, wizytę lekarza pediatry i prywatne lekcje dla dziecka w razie jego choroby czy wizytę położnej i trening z trenerem fitness po porodzie.
  • Dajemy możliwość rozszerzenia zakresu ochrony dzięki pakietom dodatkowym, m.in. o ryzyko udaru mózgu, choroby nowotworowej czy COVID-19 w pakiecie Zdrowie Plus czy o wypadek dziecka, także w szkole, w pakiecie Aktywne Dziecko.

więcej informacji o produkcie oraz możliwość zamówienia online:
https://warta24.pl/ubezpieczenie-na-zycie/warta-dla-ciebie-i-rodziny/

warta_dobryprodukt_2021

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż