Warta najlepiej likwiduje szkody

Opublikowany Raport Rzecznika Finansowego potwierdza pozycję Warty jako lidera rynku pod względem jakości likwidacji szkód.

Wg raportu Rzecznika Finansowego Warta jest bezapelacyjnym liderem jakości likwidacji szkód wśród największych zakładów ubezpieczeń. Osiągnięty przez Wartę wynik jest najlepszy zarówno względem innych TU, a także w stosunku do poprzedniego roku.

Dlaczego likwidacja szkód Warty jest najlepsza?

Nasi klienci doceniają proklienckie nastawienie Warty oraz sprawność, rzetelność i innowacyjność procesów.

Co to znaczy w praktyce?

Klienci już od dwóch lat mogą korzystać z najbardziej kompleksowej aplikacji na polskim rynku do zarządzania likwidacją szkody – Warta Mobile. Do tej pory skorzystało z niej już prawie 120 tys. osób!

Od października ubiegłego roku klienci mają możliwość samodzielnego wyliczenia szkody. Dzięki udostępnionej klientom w Warta Mobile aplikacji AudaSmart wypłata odszkodowania może być gotowa nawet w niecałą godzinę.

Pod koniec ubiegłego roku wprowadziliśmy też możliwość zgłaszania szkód przez Facebook Messengera. Teraz więc cały proces likwidacji w Warcie klient może przejść za pomocą rozwiązań i aplikacji mobilnych.

Wnieśliśmy również na nowy poziom kontakt klienta z Wartą. Wykorzystujemy do tego celu bota na naszym profilu Facebook Messenger. Obecnie niemal 70 proc. zapytań klientów w tym kanale jest obsługiwanych przez sztuczną inteligencję!

Jeśli jednak klient chce zadać dodatkowe pytania drogą klasyczną, mamy jeden z najlepszych Centrów Obsługi Klienta.

O sprawozdaniu Rzecznika Finansowego :

Sprawozdanie Rzecznika Finansowego od lat wskazuje firmy, które najlepiej radzą sobie z obsługą klientów. Rzecznik Finansowy przedstawia w nim zestawienie skarg klientów zgłaszanych do Rzecznika Finansowego na poszczególne firmy ubezpieczeniowe w odniesieniu do ich udziałów w rynku. Jest to najbardziej obiektywny wskaźnik opisujący zadowolenie klientów ze współpracy z ubezpieczycielem, dlatego że jest prezentowany przez podmiot zewnętrzny w oparciu o dane pochodzące z tego podmiotu, w tym przypadku Rzecznika Finansowego.

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż