Ubezpieczenie z cesją na bank

Jak wynika z Ogólnopolskiego raportu o kredytach mieszkaniowych, w ubiegłym roku Polacy zaciągnęli prawie 200 tys. kredytów. Liczba składanych wniosków stale rośnie. Banki pamiętają o swoim zabezpieczeniu i często wymagają od klientów polisy na życie oraz ubezpieczenia nieruchomości.

Jak podaje Biuro Informacji Kredytowej, od stycznia do sierpnia 2017 r. wpłynęło ponad 278 tys. wniosków o kredyt hipoteczny. Natomiast już w 2018 jest ich aż o 7 % więcej. Wszyscy chcemy mieszkać „na swoim”. Jeśli na zakup mieszkania nie pozwalają własne środki finansowe, coraz częściej decydujemy się na kredyt.

Ubezpieczenie nieruchomości z cesją na bank

Cesja jest to umowa przeniesienia przez Ubezpieczonego praw do świadczeń/odszkodowania z umowy ubezpieczenia na wyznaczoną przez niego osobę lub instytucję (np. bank).

W przypadku, gdy WARTA jest zobowiązana do wypłaty odszkodowania lub jego części, zostanie ono wypłacone nie Ubezpieczonemu, a osobie trzeciej, na rzecz której dokonano przeniesienia praw z umowy ubezpieczenia (np. bankowi).

Za zgodą cesjonariusza wypłata odszkodowania może nastąpić na rzecz ubezpieczonego.

Skorzystaj z naszej oferty ubezpieczenia nieruchomości z cesją na bank
Kalkulator Warta Dom / Mieszkanie


Ubezpieczenie na życie z zabezpieczeniem kredytu

W ramach polisy Warta Ochrona dostępna jest już oferta specjalna „pod kredyt”.  Aby skorzystać z oferty Klient musi być kredytobiorcą i wskazać bank jako uposażonego.

Zakres ochrony został dostosowany do wymogów banków dla umów kredytowych, czyli zawiera ryzyka konieczne dla takich umów:

  • Umowa podstawowa (obowiązkowa): śmierć ubezpieczonego
  • Umowy dodatkowe: śmierć w następstwie wypadku, trwałe inwalidztwo w następstwie wypadku, niezdolność do samodzielnej egzystencji.

Sumy ubezpieczenia w umowach dodatkowych są równe sumie ubezpieczenia dla ryzyka śmierci, ale nie wyższe niż limity maksymalne dla poszczególnych umów.

Roczna składka minimalna w opcji „pod kredyt” to zaledwie 300 zł rocznie.
Skorzystaj z naszej oferty ubezpieczenia nieruchomości z cesją na bank
więcej informacji znajdziesz na stronie: WARTA OCHRONApolecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż