Ubezpieczenie na wakacje nad morze

Jeśli wakacje nad morzem to koniecznie rybka na obiad. Ale co jeśli strony się odwrócą i to my staniemy się atrakcyjnym kąskiem dla rybki…?

Taka niecodzienna przygoda przytrafiła się 22-letniej klientce Warty, która spędzała wymarzony urlop na Dominikanie. Cudowne plaże, lazurowe morze, gorący piasek, moc atrakcji i zabawy – można poczuć się jak w raju. Młoda dziewczyna nie miała jednak szczęścia – podczas kąpieli w lazurowych wodach została dotkliwie pogryziona przez rybę murenę. Natychmiast przetransportowano ją do placówki medycznej. Głębokie rany ręki wymagały interwencji chirurgicznej – założono 19 szwów! Dodatkowo poszkodowana wymagała codziennych zmian opatrunków i leczenia antybiotykami. Leczenie nawet drobnych urazów poza granicami kraju jest zwykle bardzo kosztowne, nie mówiąc już o tak poważnym wypadku.

Łączny koszt świadczenia (transport do placówki, zabieg, 5 wizyt kontrolnych, leki) wyniósł 3.692,65 USD, ale dzięki wykupionemu ubezpieczeniu Warta Travel PLUS dziewczyna uzyskała potrzebną pomoc w ramach swojej polisy.

Podobnego „szczęścia w nieszczęściu” doświadczył śmiałek, który w Tadżykistanie wybrał się na wspinaczkę wysokogórską. Na wysokości 6000 m zasłabł i miał problemy z oddychaniem. Sytuacja mogła zakończyć się tragicznie, gdyby nie szybka akcja ratownicza z udziałem helikoptera.

Koszt takiej interwencji to niebagatelne 16.800 USD! Rzadko kogo stać na takie wydatki medyczne, więc dla poszkodowanego zbawienne było ubezpieczenie Warta Travel PLUS , które pokryło całość roszczenia. Mógł powrócić do domu ciesząc się życiem i nie martwiąc o straty finansowe.

KUP POLISĘ ONLINE

obrazekkupon

TWÓJ KOD: WARTA24
1. Zapisz swój kod promocyjny
2. Wejdź na stronę online.warta.pl
3. Wybierz ubezpieczenie, uzupełnij dane, wpisz Twój kod promocyjny.

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż