Warta Sposób Na Raka

Jak wskazują dane statystyczne każdego dnia ponad 400 osób w Polsce dowiaduje się że ma raka. W skali roku to ponad 156 tys. osób. A te statystyki wciąż rosną.  Nie bez powodu więc Polacy wskazują nowotwór jako chorobę, której najbardziej się obawiają. Są też świadomi tego, że leczenie w Polsce kosztuje i często sami muszą zadbać o swoje zdrowie.
Produkt Warty Sposób na Raka jest więc odpowiedzią na te oczekiwania.

 

DAJEMY CI BROŃ DO WALKI

Jak pokazują statystyki z rakiem można wygrać, ale to długi proces, w którym niezwykle ważnym aspektem są pieniądze. Dzięki nim chory może brać pod uwagę leczenie w prywatnych i zagranicznych ośrodkach, wykupi nierefundowane leki, opłaci dodatkowe badania, opiekę pielęgniarską, dojazdy na zabiegi czy specjalną dietę. Pieniądze w walce z nowotworem są także istotne z psychologicznego punktu widzenia. Chory zamiast na pracy zawodowej musi skoncentrować się na leczeniu i rehabilitacji. To oznacza często znacznie mniejsze dochody. A potrzeby finansowe rodziny w tym czasie wcale nie są mniejsze – wręcz przeciwnie, pojawia się mnóstwo nowych wydatków…  Wtedy z pomocą przychodzi Warta.

 

Druga opinia medyczna w 14 dni !
Gdy o sukcesie decyduje czas najważniejsze jest szybkie postawienie dobrej diagnozy i prawidłowe leczenie. Najczęściej nowotwór jest zdiagnozowany przez nieznanego klientowi lekarza, a stawką jest życie… Dlatego w ramach ubezpieczenia każdy klient ma prawo do tzw. drugiej opinii medycznej.
Warta zorganizuje i pokryje koszty analizy konsultacji medycznej przygotowanej przez lekarzy z wiodących światowych ośrodków leczenia nowotworów, takich jak np. Harvard Medical School. Klient otrzyma w ciągu 14 dni od złożenia w Warcie kompletnej dokumentacji pisemną opinię, która może pomóc w dalszym leczeniu np. poprzez zaproponowanie nowego planu terapii.

Pomoc w trakcie leczenia przez 10 lat od diagnozy.
Produkt w wariancie rozszerzonym przewiduje także, oprócz wypłaconego świadczenia po diagnozie, wypłatę dodatkowych świadczeń za operacje, chemioterapię, radioterapię oraz pomoc poprzez szeroki zakres usług assistance (w tym .m.in pokrycie kosztów peruki lub protez) przez 10 kolejnych lat, od otrzymania diagnozy.
Klient korzysta z ochrony „po diagnozie” już bez konieczności opłacania składki. Maksymalna wartość świadczeń w tym wariancie może wynieść nawet 250 proc. sumy ubezpieczenia, czyli nawet 500 tys. zł.

 

„W wyścigu z rakiem liczy się czas. Nie dam się wyprzedzić.”

dodatki:
OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA WARTA SPOSÓB NA RAKA

polecamy: Bilety Sindbad Eurobus | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż